O firmie

Firma istnieje w branży motoryzacyjnej od 2003 roku, trzy lata później nastąpił zwrot w kierunku branży motocyklowej oraz całkowita przebudowa siedziby w Czestochowie przy ulicy Św. Jadwigi 4/10, która dostosowała budynek do aktualnych standardów. W 2007 roku nawiązaliśmy współpracę z Suzuki Motor Poland i staliśmy się autoryzowanym salonem i serwisem motocykli oraz czterokołowców Suzuki.

Oferujemy pełen zakres usług: sprzedaż pojazdów nowych i używanych, akcesoria, odzież, kaski. Ponadto nasz serwis wykonuje: przeglądy, diagnostykę, naprawy bieżące, powypadkowe, remonty i zapewnia transport Mamy trzy w pełni wyposażone stanowiska pod motocykle oraz quady, dysponujemy pełną dokumentacją jak i sprzętem, ale filarem naszego serwisu są mechanicy z doswiadczeniem i pasją.

Specjalizujemy się w quadach sportowych, mamy na tym polu wiele doświadczeń, między innymi strarty w zawodach, jak i organizacja amatorskich zmagań crosscountry w Kamyku pod Częstochową. Oferujemy profesjonalne przygotowanie czterokołowców do sportu, począwszy od regulacji przez naprawy i remonty, do profesjonalnych elementów takich jak felgi, amortyzatory, wahacze i wiele innych elementów produkowanych tylko przez renomowane i sprawdzone przez nas firmy, które mieliśmy niejednokrotnie okazję testować w sportowych zmaganiach.