Travel Pack Travel Pack

TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

V-STROM 1050 XT TRAVEL PACK to mistrz niezapomnianych przygód. Zastosowane nowoczesne technologie zapewnią Ci mnóstwo przyjemności z podróżowania. Wyróżnij się na drodze dzięki jego unikatowej stylistyce.

V-STROM 650 XT TRAVEL PACK to uniwersalny motocykl w kategorii Adventure. Doskonale nadaje się zarówno dla osób doświadczonych jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bliższymi czy dalszymi podróżami.

GSX-S1000F TRAVEL PACK to przełomowa konstrukcja. W unikatowy sposób łączy sportowe osiągi ze zwinnością i komfortem potrzebnym w podróży oraz na co dzień.

SV650 TRAVEL PACK to światowy fenomen. Ten uniwersalny motocykl dostarczy Ci radości podczas jazdy miejskiej oraz podczas dalszych wypraw. Dzięki połączeniu silnika V-twin z lekkim i wąskim podwoziem sprawdzi się zarówno na krętych drogach i autostradzie.

BURGMAN 400 TRAVEL PACK to podróżowanie w wyższej klasie. Łączy stylowe wzornictwo z wygodą i praktycznym podejściem. Podczas jazdy docenisz jego zwinność i dynamiczność.

Wybierz model

* Zdjęcie może przedstawiać wyposażenie w wersji Travel Pack Edycja Specjalna oraz wyposażenie opcjonalne.